Bestyrelsen

Foto af Morten Danielsson

Kommuneforeningsformand

Morten Danielsson

morten.danielsson@gmail.com 30200188
Foto af Peter Stegmann

Kommuneforeningsnæstformand

Peter Stegmann

psvenstre@outlook.com 21771443
Foto af Carl Henriksen

Kommuneforeningskasserer

Carl Henriksen

carl.henriksen@mail.dk 20409041
Foto af Peter Stegmann

Kommuneforeningssekretær

Peter Stegmann

psvenstre@outlook.com 21771443
Foto af Anja Borroe Aage

Kommuneforeningsbestyrelsesmedlem

Anja Borroe Aage

anjaborroeaage@gmail.com 40769400
Foto af Edward Jelen

Kommuneforeningsbestyrelsesmedlem

Edward Jelen

ejelen32@gmail.com 53655029
Foto af Helle Jacobsen

Kommuneforeningsbestyrelsesmedlem

Helle Jacobsen

hellejac@lof-slagelse.dk 22405852
Foto af Jeppe Westh

Kommuneforeningsbestyrelsesmedlem

Jeppe Westh

jeppeg45@gmail.com 30691776
Foto af Julie Amalie Bruus Jensen

Kommuneforeningsbestyrelsesmedlem

Julie Amalie Bruus Jensen

juliebruusjensen57@gmail.com 21270638
Foto af Kurt Adrian Jensen

Kommuneforeningsbestyrelsesmedlem

Kurt Adrian Jensen

kurtadrian@hotmail.dk 40838375
Foto af Marcus Danielsson

Kommuneforeningsbestyrelsesmedlem

Marcus Danielsson

marcusdanielsson@hotmail.dk 28976561
Foto af Nikolaj Bjørk Christensen

Kommuneforeningsbestyrelsesmedlem

Nikolaj Bjørk Christensen

nikolaj@4chr.dk 24405742
Foto af Steen Aggergaard Sørensen

Kommuneforeningsbestyrelsesmedlem

Steen Aggergaard Sørensen

sas@os.dk 20330081
Foto af Stén Knuth

Kommuneforeningsbestyrelsesmedlem

Stén Knuth

1knuth@post11.tele.dk 61623335
Foto af Søren Hansen

Kommuneforeningsbestyrelsesmedlem

Søren Hansen

hansensorovej@gmail.com 40281899